Przejdź do treści strony

Posiedzenie Komisji Skarg Wniosków i Petycji

OGŁOSZENIE

Na podstawie § 23 ust. 1 Statutu Gminy Kołbiel (Dz. Urz. Woj. Maz. z dnia 9 grudnia 2025 r., poz. 10657)

zwołuję posiedzenie

Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Rady Gminy Kołbiel

 

na dzień 15 stycznia 2026 r. o godz. 16:00

Sala Nr 1 w Urzędzie Gminy

 

Porządek posiedzenia:

  1. Otwarcie Komisji.
  2. Przekazanie petycji według właściwości.
  3. Zamknięcie Komisji.

/-/ Paweł Fokt
Przewodniczący Komisji

Korzystaj z naszej aplikacji mobilnej

Pobierz aplikację:

Kod QR zawierający link do pobrania aplikacji
Kobieta trzymająca w dłoni telefon z włączoną aplikacją