Informacja o pracy urzędu w dniu 21 stycznia
Informujemy, że w najbliższą środę (21 stycznia) odbywać się będzie szkolenie części pracowników Referatu Usług Komunalnych i Ochrony Środowiska w godzinach 10:00- 15:00.
W związku z powyższym w tych godzinach będzie zawieszona obsługa interesantów w pok. 14.
Odpowiednie wnioski będzie można złożyć w Biurze Obsługi Mieszkańców, jednak nie będzie możliwości ich konsultacji z pracownikami zajmującymi się odpadami i ochroną środowiska.
Za utrudnienia przepraszamy.