Przejdź do treści strony

Informacja o pracy urzędu w dniu 21 stycznia

Informujemy, że w najbliższą środę (21 stycznia) odbywać się będzie szkolenie części pracowników Referatu Usług Komunalnych i Ochrony Środowiska w godzinach 10:00- 15:00.

W związku z powyższym w tych godzinach będzie zawieszona obsługa interesantów w pok. 14.

Odpowiednie wnioski będzie można złożyć w Biurze Obsługi Mieszkańców, jednak nie będzie możliwości ich konsultacji z pracownikami zajmującymi się odpadami i ochroną środowiska.

Za utrudnienia przepraszamy.

Korzystaj z naszej aplikacji mobilnej

Pobierz aplikację:

Kod QR zawierający link do pobrania aplikacji
Kobieta trzymająca w dłoni telefon z włączoną aplikacją