Posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Gminy Kołbiel (19.03.2026)
W dniu 19 marca (czwartek) o godzinie 16.30 rozpoczną się obrady Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Gminy Kołbiel - Sala Nr 20 w Urzędzie Gminy.
Proponowany porządek posiedzenia:
- Otwarcie Komisji.
- Rozpatrzenie skargi na Wójta Gminy Kołbiel.
- Zamknięcie Komisji.