Przejdź do treści strony

Posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Gminy Kołbiel (19.03.2026)

W dniu 19 marca (czwartek) o godzinie 16.30 rozpoczną się obrady Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Gminy Kołbiel - Sala Nr 20 w Urzędzie Gminy.

Proponowany porządek posiedzenia:

  1. Otwarcie Komisji.
  2. Rozpatrzenie skargi na Wójta Gminy Kołbiel.
  3. Zamknięcie Komisji.

Korzystaj z naszej aplikacji mobilnej

Pobierz aplikację:

Kod QR zawierający link do pobrania aplikacji
Kobieta trzymająca w dłoni telefon z włączoną aplikacją